0.00 EUR
Reģistrēties
Skatīt vienlaicīgi:
- top prece - jaunums - atlaide
Jaunās preces
Sveces no sojas vaska ir rūpīgs roku darbs. Izgatavojot sojas vaska sveces, tiek izmantotas tikai dabīgas sastāvdaļas. Sojas vasks ir dabas produkts – tas ir draudzīgs videi un cilvēkiem, jo tas nav izgatavots no naftas, kā piemēram – parafīns. Sojas vaska sveces nepalielina CO2 līmeni atmosfērā.
Šīs sveces deg līdz pat 50% ilgāk nekā parafīna sveces. Sojas vaska sveces rada mazāk kvēpu nekā parafīna sveces.
Dekoram tiek izmantoti dabīgi augi un ziedi, aromātam – eteriskās eļļas (lavanda, apelsīns, roze, mandele, kanēlis, vaniļa u.c.). Svecēs tiek izmantotas tīras un dabīgas ēteriskās eļļas. Katrai ēteriskajai eļļai ir vairākas funkcijas. Visām ēteriskajām eļļām ir baktericīda, pretiekaisuma un antiseptiska iedarbība. Visas ēteriskās eļļas labdabīgi iedarbojas uz nervu sistēmu. Ēteriskās eļļas labdabīgi ietekmē emocijas un psihisko veselību. Degot svece sasilst, smarža izdalās gaisā un mēs to uztveram ar smadzenēm. Aromterapijas sveces izmanto stresa, sāpju mazināsanai, un seksualās gaisotnes un citu sajūtu radīšanai.
Sveces ielietas stikla trauciņā ar vāciņu, kas ļauj ilgāk saglabāt maigo aromātu. Ja sojas vasks nokļūst uz mēbelēm vai apģērba, to ir viegli notīrīt ar siltu ūdeni.
Vairāk
Drošības kods