0.00 EUR
Reģistrēties
Jaunās preces
Kas ir viena no iecienītākajām korporatīvajām dāvanām biznesa vidē? Kurš ir viens no populārākajiem publisko pasākumu suvenīriem? Ko vienmēr patīkami saņemt kā nelielu pārsteigumu un kā nekad nevar būt par daudz? Tās ir pildspalvas – apdrukātas vai ar gravējumu, tās allaž būs labs papildinājums uzņēmuma prezentmateriālu klāstam un dāvanai klientiem vai sadarbības partneriem. Ne velti pildspalvu apdruka ir viens no populārākajiem priekšmetu apdrukāšanas pakalpojumiem.
 
Lai arī rakstāmrīka virsmas laukums ir neliels, uz tā var uzdrukāt gan rakstītu tekstu, gan attēlus. Visbiežāk pildspalvu apdruka tiek izmantota, lai uz tās attēlotu uzņēmuma nosaukumu, logo vai kontaktus. Mūsu uzņēmuma rīcībā esošās jaunākās paaudzes UV pilnkrāsu drukas iekārta nodrošina, ka pildspalvu apdruka notiek ātri un kvalitatīvi. Druka notiek CMYK krāsu paletē. Iegūtais teksts vai attēls būs ar skaidrām, precīzām kontūrām un līnijām.
 
Ikdienas lietošanai vislabāk piemērotas plastmasas pildspalvas. Mūsu piedāvājumā ir dažādu veidu kvalitatīvas pildspalvas atšķirīgās krāsās, kam tiek piedāvāta pildspalvu apdruka klienta izvēlētajos krāsu toņos. Tāpat pildspalvu apdruka tiek veikta skārienjūtīgo ekrānu pildspalvām, kas atšķiras ar speciālu mīkstu uzgali darbam uz ekrāna. Sabiedriskām vietām, īpaši klientu apkalpošanas iestādēm, kā arī vietām, kur tiek ievēroti augsti tīrības standarti (medicīnas iestādes, laboratorijas u.c.), piedāvājam pildspalvu līniju Safe Touch, kuru korpusa virsma pārklāta ar īpašu antibakteriālu pārklājumu.
 
Rūpējoties par vidi, piedāvājam tā dēvētās ECO pildspalvas – tām ir kartona korpuss, koka klipsis un no videi draudzīgiem materiāliem veidota piespiežamā poga. Arī šādu pildspalvu apdruka iespējama ar dažādām krāsām, turklāt, ja tiek izmantota UV krāsu drukas iekārta, tad UV krāsu radītais piesārņojums ir ievērojami mazāks, nekā tradicionālajām krāsām.
 
Metāla pildspalvām lielākoties izmanto gravēšanas tehniku, kas pildspalvu padara prestižāku. Klasiskā pildspalvu apdruka metāla virsmām praktiski netiek izmantota.
 
Pildspalvu apdruka tiek izpildīta vienu līdz divu darbdienu laikā, ja vien nepieciešamais izvēlētā pildspalvas modeļa skaits ir uz vietas noliktavā. Ja attiecīgo modeli nepieciešams pasūtīt no piegādātājiem Eiropā, pasūtījums parasti tiek izpildīts 7 darbdienu laikā. Pildspalvu apdruka Safe Touch sērijas pildspalvām ir no 10 – 20 dienām, ko nosaka materiāla specifika.
 
Pie mums pildspalvu apdruka tiek veikta neierobežotam pildspalvu skaitam, sākot pat no tikai vienas pildspalvas. Izmantojiet mūsu mājas lapu un veiciet pasūtījumu!
Vairāk
Drošības kods