0.00 EUR
Reģistrēties
Skatīt vienlaicīgi:
- top prece - jaunums - atlaide
Jaunās preces
Kas ir viena no iecienītākajām korporatīvajām dāvanām biznesa vidē? Kurš ir viens no populārākajiem publisko pasākumu suvenīriem? Ko vienmēr patīkami saņemt kā nelielu pārsteigumu un kā nekad nevar būt par daudz? Tās ir pildspalvas ar apdruku vai pildspalvas ar gravējumu, tās allaž būs labs papildinājums uzņēmuma prezentmateriālu klāstam un dāvanai klientiem vai sadarbības partneriem.
 
Lai arī rakstāmrīka virsmas laukums ir neliels, uz tā var iegravēt gan rakstītu tekstu, gan attēlu. Visbiežāk pildspalvas ar gravējumu tiek izmantotas, lai uz tās attēlotu uzņēmuma nosaukumu, logo vai kontaktus. Kvalitatīva lāzergravēšanas iekārta nodrošina to, ka pildspalvu gravēšana notiek ātri un kvalitatīvi. Iegūtais teksts vai attēls būs ar skaidrām, precīzām kontūrām un līnijām.
 
Gravēšanu iesakām uz metāla pildspalvām. Mūsu piedāvājumā ir dažādu veidu kvalitatīvas pildspalvas atšķirīgās krāsās, kam tiek piedāvāta pildspalvu gravēšana. Tāpat pildspalvu gravēšana tiek veikta skārienjūtīgo ekrānu pildspalvām, kas atšķiras ar speciālu mīkstu uzgali darbam uz ekrāna.
 
Klasiskā pildspalvu apdruka metāla virsmām tiek izmantota reti.
 
Pildspalvas ar gravējumu izgatavojam vienu līdz divu darbdienu laikā, ja vien nepieciešamais izvēlētā pildspalvas modeļa skaits ir uz vietas noliktavā. Ja attiecīgo modeli nepieciešams pasūtīt no piegādātājiem Eiropā, pasūtījums parasti tiek izpildīts 7 - 10 darbdienu laikā.
 
Pie mums pildspalvas ar gravējumu varat pasūtīt neierobežotā skaitā, sākot pat no tikai vienas pildspalvas. Izmantojiet mūsu mājas lapu un veiciet pasūtījumu!
Vairāk
Drošības kods