0.00 EUR
Reģistrēties
Skatīt vienlaicīgi:
- top prece - jaunums - atlaide
Jaunās preces

Apdruka – tas ir kā sava veida mākslas novirziens. Tā piešķir individualitāti, atpazīstamību, pauž attieksmi un, protams, daudzos gadījumos kalpo kā mārketinga rīks. Reizēm šķiet mazliet nepierasti, ja rokās nonāk pildspalva, krūze vai kāds cits ikdienā bieži lietojams priekšmets un uz tā "nekā nav". Tā vien gribas uz virsmas kaut ko uzrakstīt vai uzzīmēt. Starp citu, būsiet ievērojuši, ka bērni, īpaši skolas vecumā, cenšas paši personalizēt savus kancelejas piederumus, tos apzīmējot vai aplīmējot. Apdruka pēc paša skolēna izvēlētā dizaina būtu labs risinājums, vai ne?

Mūsdienās apdruka tiek veikta izmantojot dažādas tehnoloģijas, kas ļauj katram materiālam un virsmas veidam piemeklēt atbilstošāko apdrukas risinājumu. Mūsu uzņēmuma priekšrocība ir augstas kvalitātes digitālā apdruka ar UV krāsām. Apdruka notiek ar jaunākās paaudzes UV LED drukas iekārtu, kas nodrošina UV krāsu (CMYK + balta) tehnoloģiju.

UV krāsu apdruka sniedz vairākas priekšrocības:

  • teicams rezultāts uz dažādu materiālu virsmām;
  • iespējams apdrukāt gan plakanas, gan nedaudz izliektas virsmas;
  • izdevīgs risinājums pie neliela apjoma pasūtījumiem, pat, ja nepieciešama tikai viena priekšmeta apdruka;
  • bagātīga krāsu gamma;
  • laba drukas noturība;
  • augsta precizitāte – iespēja uz apdrukājamās virsmas pārnest pat vissmalkākās attēla detaļas;
  • ātra pasūtījuma izpilde – neliels apjoms iespējams pat mazāk nekā stundas laikā;
  • mazāks gaisa piesārņojums salīdzinot ar citām krāsu drukas tehnoloģijām;
  • optimālas izmaksas

Mēs piedāvājam arī tampondruku. Šādā gadījumā apdruka notiek, pārnesot krāsu uz apdrukājamās virsmas ar speciālu silikona tamponu. Ar tampondrukas palīdzību iespējams nodrukāt arī zelta un sudraba krāsās. Iegūtais attēls ir ar bagātīgu pilnkrāsu toņu gammu un augstu noturību.

Priekšmeta apdruka sākas ar dizaina izvēli. Te iespējas ir bezgalīgas – jūs varat piedāvāt savu dizaina risinājumu, piemēram, pašrocīgi rakstītu tekstu, bērna zīmējumu, no mīļākajām fotogrāfijām veidotu kolāžu utt. Uzņēmumiem piedāvājam uz priekšmetiem uzdrukāt savu logo, saukli vai cita veida informāciju. Mēs jūsu idejas sagatavosim apdrukai nepieciešamajā formātā un realizēsim maksimāli īsā laikā.

Pēc nepieciešamības piedāvājam arī mūsu profesionālo dizainera palīdzību atbilstošākā apdrukas dizaina izstrādē. Varam izveidot vairākus dizaina variantus, no kuriem jūs izvēlēsieties piemērotāko. Konsultējam arī par to, kādu priekšmetu apdruka būtu vispiemērotākā dažādiem dzīves gadījumiem. Piemēram, attiecībā uz uzņēmuma suvenīriem, korporatīvām dāvanām u.tml.

Mūsu produktu klāstā ir plašs dažāda veida praktisku priekšmetu piedāvājums, kas vienlīdz labi noder gan personiskām vajadzībām, gan uzņēmuma reprezentācijai vai biznesa dāvanām, kā arī dažādiem publiskiem pasākumiem (izstādes, konferences, sacensības u.c.). Visos gadījumos šo priekšmetu apdruka tiek veikta ātri, kvalitatīvi un ar personisku attieksmi pret ikvienu klientu.

Vairāk
Drošības kods